En
Uk Pl

Соки методом прямого віджиму

18.02.2025

Соки прямого віджиму – це справжній скарб вітамінів та мінералів, подарований нам самою природою. Вони відрізняються від інших видів соків своєю натуральністю та максимально збереженими корисними властивостями свіжих фруктів, овочів або ягід.

Чим сік прямого віджиму відрізняється від інших соків ?

  • Мінімум обробки: Сік прямого віджиму отримують шляхом механічного відтискання свіжих плодів та проходять пастеризацію. Він не проходить процес відновлення з концентратів, тому зберігає всі корисні речовини у своєму первісному вигляді. Любите домашні компоти від бабусі ? Соки методом прямого віджиму - ідентичні, але під пильним наглядом професіональні та в стерильних умовах.
  • Натуральний склад: У складі соків прямого віджиму немає місця для доданого цукру, води, консервантів, барвників та інших штучних добавок. Це 100% натуральний продукт, який містить лише сік та м'якоть плодів.
  • Максимум користі: Завдяки мінімальній обробці, сік прямого віджиму зберігає максимум вітамінів, мінералів, антиоксидантів та інших корисних речовин, які містяться у свіжих фруктах, овочах або ягодах.

Як обрати якісний сік прямого віджиму ?

  • Уважно читайте етикетку: На етикетці має бути зазначено "сік прямого віджиму" або "100% натуральний сік". У складі не повинно бути доданого цукру, води, консервантів та інших добавок.
  • Віддавайте перевагу сокам у скляній або картонній упаковці: Ці матеріали краще зберігають корисні властивості соку, ніж пластик. Крім цього, це більш екологічний варіант. 

Сік прямого віджиму краще зберігати в холодильнику при температурі від +2 до +25 градусів Цельсія і відносній вологості повітря не більше 75%. Після відкриття упаковки сік рекомендується вжити протягом 24 год. за температури від +2 до +6 градіусів Цельсія в межах загального терміну придатності. 

Рекондандація: перед тим, як давати сік дитині, спробуйте особисто. Переконайтеся, що якість продукту відповідає терміну придатності. Оскільки під час транспортуваннях упаковка можна зазнати непомітного пошкодження. При взаємодії з повітрям починається процес псування продукції.